Very important! I was diagnosed with a brain tumor. I had an operation during which he was removed. After four years I had a relapse and had to be operated on again. The surgery saved my life, but I remained disabled. Disability: loss of one eye, right paralysis and others. I take expensive medicines. I won't hide it: I need money for basic expenses such as medicines, rent, electricity, water, etc. I hope that I am the person you will help. Unfortunately, the country does not help me despite paying taxes when I was healthy.
Support me in the battle against cancer. You also support software development.

Nowa wiadomość – dodawanie plików graficznych

Część osób wysyłając wiadomości chce umieszczać w nich pliki graficzne, tak aby znajdowały się na serwerze, dzięki czemu wiadomość na mniejszy rozmiar. Pliki są pobierane z serwera, zamiast być wysyłane wraz z wiadomością. Zalety takiej operacji są zasadniczo dwie. Pierwszą jest rozmiar wiadomości, która będzie mniejsza, a drugą nieodrzucanie e-mail przez systemy antyspamowe.
Najeżdżamy na menu Wiadomości, z niego wybieramy Nowa wiadomość. Przechodzimy na kartę Wiadomość HTML do pola Treść.
W edytorze umieszczonym w systemie znajduje się pole Obrazek, który klikamy.

wiadomosci_przycisk_obrazek
Następnie na karcie INFORMACJA O OBRAZKU obok pola Adres URL znajduje się przycisk Przeglądaj. Dzięki dodatkowi do edytora możemy wybierać obrazy z naszego dysku twardego, a następnie wgrywać je do folderu na serwerze i umieszczać w naszej wiadomości.

Copyright © 2015-2019 - by Lucas SOS | About the Author | Tags | Blog | Links | Login