Very important! I was diagnosed with a brain tumor. I had an operation during which he was removed. After four years I had a relapse and had to be operated on again. The surgery saved my life, but I remained disabled. Disability: loss of one eye, right paralysis and others. I take expensive medicines. I won't hide it: I need money for basic expenses such as medicines, rent, electricity, water, etc. I hope that I am the person you will help. Unfortunately, the country does not help me despite paying taxes when I was healthy.
Support me in the battle against cancer. You also support software development.

Dodawanie nowego adresu do subskrybentów

W głównym menu najeżdżamy na Grupy, następnie opcję Przeglądaj. Przechodzimy do grupy do której chcemy dodać nowego subskrybenta i klikamy po jej prawej stronie na łącze Zobacz grupę. Teraz gdy jesteśmy już w grupie możemy dodać nowy adres e-mail poprzez kliknięcie na przycisk Dodaj nowy e-mail.

W formularzu musimy wypełnić pole Email, w które wpisujemy poprawny adres e-mail. Reszta pól może również zostać przez nas wypełniona, jeżeli chcemy mieć szczegółowe informacje na temat danej osoby. Klikamy na przycisk Dodaj e-mail. Na górze strony znajduje się komunikat o fakcie, iż adres e-mail został dodany. Strona jest gotowa do dodania kolejnego adresu.

dodawanie_subskrybenta

Uwaga
Dodawanie danych w polach powoduje iż mamy do nich dostęp przy wysyłaniu listów. Za pomocą specjalnego menu w edytorze, można wstawiać ich zawartość. Dzięki na przykład wstawieniu imienia i nazwiska osoby, nasz e-mail będzie traktowany lepiej poprzez różne filtry antyspamowe!
Copyright © 2015-2019 - by Lucas SOS | About the Author | Tags | Blog | Links | Login