Very important! I was diagnosed with a brain tumor. I had an operation during which he was removed. After four years I had a relapse and had to be operated on again. The surgery saved my life, but I remained disabled. Disability: loss of one eye, right paralysis and others. I take expensive medicines. I won't hide it: I need money for basic expenses such as medicines, rent, electricity, water, etc. I hope that I am the person you will help. Unfortunately, the country does not help me despite paying taxes when I was healthy. I'm begging for support.

phpBlueDragon LocalMailer [PL]

System do masowego wysyłania listów e-mail nie musi kosztować krocie. Sam napisałem taki system i chciałbym tylko niewielką sumę pieniędzy, która pomoże mi w rehabilitacji. Nie chcę od nikogo, niczego za darmo. Mogę pracować i to robię.
phpBlueDragon LocalMailer jest systemem przeznaczonym głównie dla osób chcących wysyłać swoje listy do dużej grupy odbiorców bez konieczności wysyłania pojedynczych listów.

Program między innymi posiada:

 • Łatwe tworzenie nowych wiadomości – nie różni się niczym od opracowania zwykłego listu e-mail, wybierasz po prostu Twój serwer jako nadawcę, grupę odbiorców, definiujesz plik w formie HTML i tekstowej i wysyłasz.
 • Dodawanie załączników – jeżeli będziesz chciał możesz od razu do listy e-mail dodać dowolne pliki, które zostaną wysłane jako załączniki. Wszyscy odbiorcy otrzymają je wprost na swoją skrzynkę e-mail.
 • Dostępne są dwa sposoby wysyłania wiadomości, pierwszym jest wbudowany mechanizm połączenia i autoryzacji serwerów SMTP, natomiast drugi to specjalnie zbudowana biblioteka do obsługi kont poczty wychodzącej. Dzięki temu bez względu na blokady antywirusa będziesz mógł bez szukania opcji do odblokowania portu, natychmiast wysłać listy.
 • Stwórz je za pomocą wbudowanego edytora HTML z wbudowanym eksploratorem plików, który przypomina MS Word. Wszystkie elementy będziesz mógł umieszczać za pomocą kreatorów i równie łatwo je edytować i usuwać. Dostępne są trzy widoki: pierwszy edytora, drugi źródła pliku oraz trzeci którym jest wbudowana przeglądarka internetowa.
Program został także wyposarzony:
 • Łatwa integracja z Twoim szablonem jaki sobie wybierzesz dzięki możliwości wklejania kodu HTML bezpośrednio do programu. Możesz wysyłać listy newsletter i będziesz posiadał ten sam szablon, tylko treść będzie trochę inna. Dzięki programowi możesz jeden i ten sam e-mail edytować tyle razy ile będziesz chciał.
 • Zarządzanie pogrupowanymi adresami e-mail oraz definicja dodatkowych danych jest możliwe dzięki zastosowaniu grup. Każda grupa zawiera oprócz adresu e-mail także dane na temat imienia, nazwiska, stanowiska oraz wiele innych. Dane te można wstawiać za pomocą specjalnych znaczników do treści listu e-mail.
 • Czym byłby program bez możliwości szybkiego przerzucenia listów e-mail z lub do niego. Stworzone zostały specjalne funkcje takie jak import – dzięki niemu można bez większych problemów dodać adresy wraz z danymi osób wykonując zaledwie kilka kliknięć. Eksport – pozwala ci na stworzenie sobie kopi adresów, wybierając odpowiednie dane które chcesz aby w wyeksportowanym pliku były zawarte.
 • Możliwość wysyłania na nieograniczoną liczbę e-maili. Dzięki zakupowi licencji będziesz mógł zdefiniować dowolną ilość odbiorów. Nie ma tutaj ograniczeń jak u większości firm oferujących oprogramowanie na serwer, gdzie każda grupa posiada swój limit. Dodajesz tyle ile chcesz.
 • Możliwość wysyłania z nieograniczonej ilości kont pocztowych. Program oferuje ci możliwość zdefiniowania nieograniczonej ilości kont pocztowych, dzięki czemu możesz realizować mailingi dla kilku czy kilkunastu firm. Nie trzeba za każdym razem kasować poprzedniego konta, tak aby znalazło się miejsce na nowe. W programie nie ma ograniczeń.
 • Program został zbudowany z całą starannością jaką mogłem w to włożyć. Jest bezpieczny, dane są zawarte w bazie SQLite i dzięki temu, nawet podczas awarii bazy będziesz mógł je odzyskać. Program także przypomina o wysyłanych listach e-mail kiedy próbujesz zamknąć program

Edytor HTML

Nie musisz znać się na HTML, wszystko zrobisz za pomocą specjalnego kreatora w którym dodawanie elementów jest realizowane poprzez uzupełnianie formularzy.

Grupy

Zdefiniujesz grupy do których później będzie można dodawać adresy e-mail wraz z innymi informacjami. Dzięki temu podzielisz grupy odbiorców.

Wykluczenia

Automatyczne odseparowanie adresów e-mail na które nie mają zostać wysłane listy e-mail. Nie trzeba pamiętać o ciągłym filtrowaniu listy odbiorców.

Podpisy

Możesz zdefiniować swoje podpisy, które zostaną dodane automatycznie przy wysyłaniu nowego e-mail zarówno w postaci HTML jak i tekstowej.

Import e-mail

Został wyposażony w narzędzie pozwalające na import adresów e-mail z plików CSV. Wszystkie przebiega sprawnie dzięki kreatorowi, który jest równie prosty jak cały program.

Eksport e-mail

Dzięki eksportowi adresów z danej grupy można stworzyć kopię zapasową lub użyć listy w innym programie.

Podstawy

Grupy

E-maile w grupach

Konta wysyłania

Wiadomości

Podpisy

Wykluczenia

Konsola wysyłania

Konsola wysyłania

Wymagania

 • Microsoft Framework w wersji 4.6
Copyright © 2015-2019 - by Lucas SOS | About the Author | Tags | Blog | Links | Login