phpBlueDragon HrefSystem [PL]

System przeznaczony do śledzenia linków do swoich stron w Internecie. Pewnie wiesz jak ważne w dzisiejszych czasach są linki z innych stron internetowych do twojej. To głównie dzięki nim oraz odpowiednio wybranej i zredagowanej treści strona pnie się w wynikach Google.
 
System pozwala ci dodać linki prowadzące do twojej strony i zapomnieć o sprawdzaniu co kilka dni czy one jeszcze w ogóle istnieją. Odbierasz list e-mail wysłany z systemu i o nic nie musisz się martwić. Nie musisz już spędzać godzin na sprawdzaniu pracy, która może zostać wykonana przez automat.

Może jesteś firmą pozycjonującą strony WWW i chciałbyś aby ktoś wyręczył cię w ciągłym zaglądaniu na strony, chciałbyś aby ktoś zrobić to za ciebie.

Ten system jest właśnie dla takich właśnie osób. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Zamiast sprawdzać masz czas na rozwój swojej firmy, a wszystkie wyniki otrzymujesz na swój adres e-mail.

Za system płacisz tylko jeden raz i możesz używać go do woli, zamiast płacić firmą comiesięczną ratę.

Sprawdzanie linków

System zrobi to za Ciebie, nie musisz nic robić. Wystarczy parę kroków i codziennie będziesz otrzymywał na swój adres e-mail pełny raport.

Nieograniczona ilość projektów

Ilość projektów jest nieograniczona, możesz ich dodać tyle ile zechcesz. Dzięki projektom twoje strony oraz raporty zostaną pogrupowane.

Import linków

Dodawanie większej ilości linków jest czasochłonne. Dlatego program potrafi zaimportować je z pliku CSV (TXT) . Jedno kliknięcie i wszystkie łącza są dodane do projektu.

Walidowanie projektów

Samodzielnie możesz wybrać ilość dni co jakie system będzie automatycznie sprawdzał czy podane łącza istnieją na stronach. Wypełniasz jeden formularz i możesz zapomnieć.

Widok projektu

Dzięki przygotowaniu widoku w sposób opary na warstwach i klasach będą czytelne na każdym urządzeniu podłączonym do Internetu.

Archiwum

Można w każdym momencie sprawdzić jak wyglądały wyniki w dowolnym czasie dzięki archiwum, które dodatkowo daje możliwość sortowania wyników.

Program

Projekty

Łącza

Użytkownik

Inne strony

Wymagania

Wymagania są bezwzględnie bez których nie można używać oprogramowania ze względu na jego budowę oraz ułatwienia w interfejsie dla użytkownika.

System do działania potrzebuje (serwer):

  • serwera WWW najlepiej Apache wraz z modułem mod_rewrite (darmowy/freeware)
  • interpretera PHP w wersji 5.5.0 lub nowszej (darmowy/freeware)
  • serwera bazy danych MySQL w wersji 5 lub nowszej (darmowy/freeware)
  • ionCube Loader (darmowy/freeware)
System do pracy wymaga (twoja przeglądarka):
  • włączoną obsługę JavaScript
  • przeglądarkę z obsługą technologii AJAX – z reguły są to wszystkie nowe przeglądarki: Firefox, Chrome, Internet Explorer, Opera, Safari
  • obsługę technologii AJAX (w przypadku systemu jest realizowana za pomocą biblioteki jQuery)

Podczas instalacji systemu część z tych wymagań jest sprawdzonych przez instalator.

Copyright © 2015-2020 - by Lucas SOS | About the Author | Tags | Blog | Links