phpBlueDragon GetPozition [PL]

Oprogramowanie przeznaczone jest do sporządzania raportów oraz sprawdzania obecnej pozycji strony w wyszukiwarce Google po wpisaniu odpowiednich słów kluczowych. Wystarczy dodać adres swojej strony, wpisać słowa kluczowe oraz dodać odpowiednia zadania do CRON-a. Program automatycznie dokona wyszukiwania, poprzez co będzie można zorientować się na której pozycji w wynikach wyszukiwania znajduje się nasza strona.
 
System jest szczególnie przydatny podczas zlecenia wypozycjonowania naszej witryny. Można na bieżąco analizować rezultaty wykonania pracy firmy, której zleciło się poprawienie widoczności strony w wyszukiwarce.

Brak potrzeby ingerencji w system, sprawia że każdy będzie potrafił go obsługiwać. Całość działania programu jest wykonywana automatycznie na serwerze.

Dzięki dodaniu Proxy będzie można uniknąć zbanowania adresu IP serwera, który może przysporzyć mnóstwo kłopotów zarówno nam jak i firmie w której mamy wykupione konto przeznaczone do hostingu.
 

Sprawdzanie fraz

Można nie tylko dodawać po jednym słowie do sprawdzenia, ale także wpisać całą frazę. Zostanie ona odpowiednio przetworzona przez system.

Automatyka działania

Nie potrzeba wysiłku, aby ktokolwiek z firmy codziennie klikał na wskazany link. Wszystkie elementy są realizowane przez oprogramowanie CRON na serwerze.

Nieograniczona ilość projektów

Możesz zdefiniować tyle projektów ile będziesz chciał, program nie ma blokady co do ich ilości. Dzięki temu wyniki będą realizowane w zasadzie bez ograniczeń.

Nieograniczona ilość słów/fraz

Brak jakiegokolwiek ograniczenia co do ilości słów i fraz pod którymi strony mają zostać wyszukiwane, daje olbrzymie możliwości dostosowania wyników.

Definicja serwerów Proxy

Dzięki zdefiniowaniu odpowiedniej ilości serwerów Proxy, twój serwer nie znajdzie się na liście blokowanych adresów IP przez Google.

Sprawdzanie w przeciągu 6 miesięcy

Analiza wyników wyszukiwana jest zrealizowana na okres 6-ciu miesięcy. Dzięki czemu możesz cofać się w czasie i analizować wyniki dla twojej strony.

Program

Program

Projekty

Proxy

Wymagania

Wymagania są bezwzględnie bez których nie można używać oprogramowania ze względu na jego budowę oraz ułatwienia w interfejsie dla użytkownika.

System do działania potrzebuje (serwer):

  • serwera WWW najlepiej Apache wraz z modułem mod_rewrite (darmowy/freeware)
  • interpretera PHP w wersji 5.5.0 lub nowszej (darmowy/freeware)
  • serwera bazy danych MySQL w wersji 5 lub nowszej (darmowy/freeware)
  • ionCube Loader (darmowy/freeware)
System do pracy wymaga (twoja przeglądarka):
  • włączoną obsługę JavaScript
  • przeglądarkę z obsługą technologii AJAX – z reguły są to wszystkie nowe przeglądarki: Firefox, Chrome, Internet Explorer, Opera, Safari
  • obsługę technologii AJAX (w przypadku systemu jest realizowana za pomocą biblioteki jQuery)

Podczas instalacji systemu część z tych wymagań jest sprawdzonych przez instalator.

Copyright © 2015-2020 - by Lucas SOS | About the Author | Tags | Blog | Links